کلیه قوانین و مقرراتی که در این بخش درج گردیده لازم الاجرا بوده و ممکن از در طول روند پیشرفت کار تغییر کند و طرفین ملزم به اجرای قوانین مذکور هستند.

قوانین موسسات آموزشی ارائه دهنده گواهینامه

محتوای دوره های ثبت شده در سامانه IRCourse متعلق به سایت می باشد و دانشگاه ها و موسسات آموزشی حق انتشار مطالب را در شبکه های اجتماعی و یا فضای مجازی ندارند.

دانشگاه ها و موسسات آموزشی طرف قرارداد موظف هستند لینک پروفایل دوره های خود را در سایت خود قرار دهند.

دانشگاه ها و موسسات آموزشی، عقد تفاهم نامه و یا قرارداد مشابه با شرکت های دیگر در زمینه کاری مذکور را حین اجرای این تفاهم نامه از خود سلب می نماید.

دانشگاه می بایستی کلیه اطلاعات و اسناد مربوط به موضوع تفاهم نامه یا قرارداد، نرخ های تمام شده و اطلاعات مشتریان را کاملا محرمانه تلقی نموده و از انتقال آن به غیر خودداری کند.

کلیه گواهینامه ها در دوره های معرفی شده بصورت خودکار توسط سیستم صادر خواهد شد و قابل پیگیری می باشد. اما اگر شخصی نیاز به گواهینامه با امضای زنده داشت، دانشگاه ها یا موسسات آموزشی موظفند با اعلام کد رهگیری گواهینامه از سوی فرد مورد نظر و احراز آن در سایت IRCourse، اقدام به صدور گواهینامه با امضای زنده نماید.

قوانین مربوط به تامین کنندگان محتوا

صلاحیت فردی که در تهیه محتوای دوره فعالیت می کند باید توسط تیم IRCourse احراز گردد. پس از احراز صلاحیت قرارداد کاری با وی منعقد می گردد.

محتوای آموزشی باید طبق استاندارد و قالبی که در بخش « همکاری با ما » توضیح داده شده تهیه شود.

کلیه افرادی که در تامین محتوا با IRCourse همکاری می کنند، نباید محتوای کپی شده و یا بدون پشتوانه علمی ارائه دهند. محتوای دوره توسط تیم آموزش بررسی می گردد و سپس صلاحیت آن تائید می شود. ضمنا کلیه عواقب ناشی از سرقت علمی و یا کپی بودن اطلاعات به عهده تامین کننده محتوا می باشد.

کلیه قرارداد هایی که با اساتید تامین کننده محتوا عقد می گردد، به نسبت صلاحیت علمی بین 12 تا 18 درصد از مبلغ کل دوره می باشد. این صلاحیت با توجه به مرتبه علمی، مقالات، سابقه تدریس، کتب منتشر شده و شیوه تدریس سنجیده خواهد شد.