سوالات متداول

کافیست از قسمت بالا سمت چپ سایت روی گزینه عضویت کلیک کرده و از پنل باز شده اطلاعات خود را وارد کنیم و بر روی دکمه "ثبت نام کنید" کلیک کنیم.
بله، به دلیل اینکه پس از گذراندن دوره گواهینامه برای فرد صادر می گردد و در آن اطلاعات شخص کنجانده می شود، پس وارد کردن اطلاعات دقیق مانند (نام و نام خانوادگی و کد ملی) در مرحله ثبت نام ضروریست. البته شما می توانید با داده های غلط در سایت ثبت نام کنید، اما آی آر دوره در این صورت هیچ مسئولیتی جهت صدور گواهینامه ها نمی پذیرد.
کافیست روی عنوان دوره مورد نظر کلیک کنید یا در کادر جستجو دوره دلخواه را جستجو کرده و پس از باز شدن صفحه دوره مربوط، روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمائید. در صفحه بعدی نوع پرداخت خود را مشخص نموده و با یکی از کارت های عضو شتاب عملیات پرداخت را کامل کنید. پس از انجام مراحل فوق، درس های دوره جهت مطالعه برای شما باز خواهد شد.
بله، تیم آی آر دوره هیچگونه محدودیتی در تعداد دوره های ثبت نامی از سوی کاربران در نظر نمی گیرد.
پس از گذراندن دوره و برگزاری آزمون آنلاین، در صورت قبولی در آزمون دکمه ای با عنوان "گواهینامه" به شما نمایش داده می شود که از طریق آن می توانید گواهینامه خود را دانلود کرده و پرینت بگیرید.
برای هر دوره ای بنا به تشخیص موسسه آموزشی ارائه دهنده گواهینامه و استاد دوره، زمانی در نظر گرفته شده، مثلا 5 روز یا 8 روز که شما پس از ثبت نام در دوره به تعداد روز های مشخص شده زمان دارید که دوره را مطالعه نمائید و پس از سپری شدن زمان مذکور امکان آزمون آنلاین برای شما فراهم خواهد شد.
بله، زمان دوره صرفاً به این جهت تعیین می گردد که شما بتوانید درس های دوره را مطالعه نمائید و هیجان زده سراغ آزمون نروید، اما اگر پس از گذران زمان دوره در روز های آتی هم تصمیم بر آزمون داشته باشید، می توانید آزمون دهید.
در سایت از منوی بالای صفحه روی گزینه "رهگیری گواهینامه" کلیک کنید و کد درج شده در گواهینامه را در کادر مربوطه وارد نمائید و سپس دکمه استعلام را بزنید. در صورتی که کد رهگیری معتبر باشد، سیستم گواهینامه را نمایش خواهد داد.
پس از گذراندن دوره و اخذ نمره قبولی، سیستم به شما یک گواهی نامه که مورد تائید مرکز صادر کننده آن است اهدا می کند و بالای گواهینامه یک کد رهگیری وجود دارد. شما می توانید با تماس با مرکز صادر کننده گواهینامه و اعلام کد رهگیری، از آنها درخواست کنید تا یک گواهینامه با امضای زنده صادر کرده و برای شما پست کنند.
بله، اما شما باید شرایط مربوط به این کار را داشته باشید. به قسمت (قوانین و مقررات همکاری با ما) مراجعه نمائید.

پاسخ خود را نیافتید؟

پاسخ خود را نیافتید؟